GOP Nevbahar Doyuran DTPM

     Hastanemize bağlı olarak Gaziosmanpaşa İlçesinde Nevbahar Doyuran Diş Tedavi Protez Merkezi 14.09.2010 tarihinde 20 ünit kapasitesi ile hizmete  girmiştir. Birimimizde 13 diş hekimi, 2 hemşire, 1 diş klinik yardımcısı, 1 röntgen teknisyeni görev  almaktadır. 

 

     Merkezimizde “Muayene Entegre” sistemi ile hekim  seçme uygulaması yapılarak hizmet verilmektedir.  Entegre muayene sistemi ile hastalarımızın; muayeneleri, diş çekimleri, dolgu, kanal tedavisi, diş taşı temizliği, protez (hareketli ve sabit) işlemleri aynı hekim tarafından gerçekleştirilmektedir. 

    

     Çocuk hastalarımızın işlemleri de bu kliniklerde yapılmaktadır.

 

     Merkezimizde 1 periapikal ve 1 panoramik röntgen cihazımız mevcuttur. Yapılan röntgen çekimleri bilgisayara aktarılarak dijital ortamda hekimlerimize ulaştırılmaktadır.

 

     Giriş katında hastalarımızın rahat hizmet alabilmeleri için hasta karşılama ve yönlendirme görevlimiz hizmet vermektedir.

 

     Kayıt işlemleri ve tedavi işlemleri sırasında 65 yaş üstü ve engelli hastalarımıza öncelikli olarak hizmet verilmektedir.

 

    Tüm hizmet sunumlarımızda hasta ve çalışan güvenliği ön planda tutularak, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyelere
çıkarmak hedefimizdir.